Jdi na obsah Jdi na menu
 


Irma a Christopher

Tohle

 jsou čarodějky WITCH.

Will,Irma,Taranee.Cornelia a Hay Lin-pět kamarádek,které studují střední školu Sheffiedský institut.Většinu času se chovají docela obyčejně:chodí do školy,setkávají se s přáteli,domlouvají si schůzky s kluky,povídají si o modě a svých koníčcích.Ovšem někdy-a poslední dobou dost času-se mění v magické bytosti,který mají neobyčejnou moc.Oběvily v sobě totiž čarodějné bytosti.Z prvních písmen v jmen vytvořily název W.I.T.C.H. a staly se Strážkyněmi Kondrakaru - pevnosti,které dohlíží na řád a rovnováhu vesmíru.Každou z nich poslouchá jeden živel.Hay Lin Vzduch,Cornelia čerpá sílu země,Taranee z Ohně,Irmy pochází z vody řek a oceánů.Will dokáže spojovat sílu kamarádek a proměnovat je v čistou energii!Pomáhá jí v tom Srdce Kondrakaru-mocný amulet,který dostala od Rady moudrých z kondrakaru.4arodějky WITCH tvoří nepřemožitelnou partu,která bujuje se zlem.Přidej se k nim a odkryj své magické schopnosti! STAN SE ČARODĚJKOU!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

W.I.T.C.H.

(Tatiana Zlatošová, 11. 10. 2007 13:44)

pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

Re: W.I.T.C.H.

(Markéta, 16. 2. 2012 20:28)

Ahoj jsem Markéta tvůj komentář se mi líbí... A jinak JE TO PĚKNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slami JE BLBÁ!!!:-(

(SAMANTA, 1. 3. 2009 11:35)

laskavě neopisuj ode mne!!!
si pitomá!!!

witch-jsou skvělé!!!

(slami, 28. 2. 2009 13:01)

ty obrázky jsou hezké!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a na witch jse koukám ráda

WITCH - JSOU SKVĚLÉ!!!

(SAMANTA, 4. 1. 2009 11:45)

TY OBRÁZKY JSOU HEZKÝ!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!
!!!!!!!!
!!!!!!
!!!!
!!
!
A NA WITCH JSE
KOUKÁM RÁDA

hlasuj

(Kristina11, 19. 9. 2008 10:18)

hlasuj prosím v mé anketě na bllogu www.kristina11.blog.cz dekuji

SONB

(kocour, 24. 8. 2008 13:36)

ahojky,prosím,hlasujte za mna v 3.kole SONB na
http://vsechno-zabava-witch.blog.cz/0808/3-kolo-sonb-zacina
mám prezývku kocour.
dakujem.

ooo

(will, 5. 7. 2008 16:09)

aaaaapiča kurva debil prdel

čarodějky

(witch, 3. 6. 2008 21:27)

ahoj všechny čarodějky. Moc ráda Vám chci něco říct ale nejdřív se Vás něco zeptám taky se rády díváte na witch ?Asi jo tak to tady napište budeme rádi . Děkujeme Vám.

W.i.t.c.h.

(Taranee Cooková, 5. 4. 2008 11:20)

ve škole mame taky takovou malou partu Witch ale ne presne takovo jakou je opravdová witch protoze ani jedna z nas neovlada zadny zivel ale vsechny clenky si pravidelne kupují witch casopis a ve skupine spolecne zazivame jak pekne tak pochmurne chvile a meme se radi a take se pomahame např. v ucení sportu i v dalsich vecech ktere jso k nevyjmenováni a proto i jiný spolkům witch preju at si aby si umeli pomahat a mit ye na vzajem radi.
Taranee
Cooková

retz

(lozu, 23. 2. 2008 12:53)

hnusny jako vi